+90 224 482 27 09
info@tegetmakine.com

english English | german German

Kalite Yaklaşımımız

Kalite Yaklaşımımız

İşletmelerin üretim hızını ve ürün kalitesini artırıcı sitemler kurmayı amaçlayan şirketimiz, bundan sonraki çalışmalarını; değişen dünya düzenini ve kalite anlayışını da dikkate alarak; ISO 9001-2000 toplam kalite yönetimi prensiplerinde sürdürmeye karar vermiştir.

Kurulduğu günden beri ana hedefini yüzde yüz müsteri memnuniyeti üzerine kuran firmamız, bundan sonra da ana amacından sapmadan; kalite anlayısını ve sorumluluk bilincini tüm kademelerine özümseterek; müsteri istek ve şikayetlerini firmada çalişan herkesin ortak sorumluluğu haline getirerek hedeflerine ulaşmayi sağlayacaktır.

Bu çerçevede yürütülecek olan eğitim çalışmalarıyla, hem idari hem de işçi kadrosunun konuya adaptasyonu sağlanacaktır. Eğitim faaliyetleri aynı zamanda teknik eğitimleri de kapsayacak, böylece üretim hızında kalite, maliyet düşümü ve standardizasyon konularında da sürekli iyileştirme sağlanacaktır.

Firmamızın kalite politikası üretim aşamasının sipariş alma boyutundan, sevkiyatina kadar kalite güvencesinin devamını sağlamaktır ve bu amaçla firmamız kalite formları hazırlamıştır. Bu formlar sayesinde imalatı tamamlanan ürün hatasız bir şeklide sevk edilmektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı tüm bu çalismalarımızda hedeflerimiz şu şekilde açiklanabilir:

" Müşterinin taleplerine fonksiyonelliği, estetiği, güvenliği ve fiyatıyla en uygun olan sistemi üretmek,
" Oluşabilecek herhangi bir arıza veya servis durumunda, mevcut dokümantasyondan yararlanarak sorunlara en kısa ve en verimli sekilde çözüm bulmak,
" Tüm şirket personelini eğitimli ve iş sorumluluğunu üzerine alabilen insanlar olarak eğitmek,
" Müşteri memnuniyetini ve rekabet gücümüzü arttırmak için sürekli olarak yenilikleri takip etmek ve sunmak
" Yurt içinde ve dışında pazar payımızı arttırmak .